Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)


Florjandaa Morinaa
Florjandaa Morinaa

Pse po shkru palithje nuk shkru qashtu ethe nuk di shka ashte ma shpari ata qika e Di shka ashte nuk jam intereshuare um per ksi sene a ke kry shkoll ti se po fol palithje nue nuk jame ni feme se shkoje napere hotela ata kurvate shkoj ethe dine shka ashte OK shkru Kure ta se

Vor 6 Stunden
Erjon Gashi
Erjon Gashi

shum bashkpunim imir bravo 1 jeni ne bot

Vor 12 Stunden
Lumturije Baftiu
Lumturije Baftiu

Shum kemg e bukur bravo kaltrina

Vor 12 Stunden
Mexhid Imeri
Mexhid Imeri

Keto kenge jane te rralla ....fantastike ju lumte

Vor 14 Stunden
Linda Vatnikaj
Linda Vatnikaj

๐Ÿ˜

Vor 19 Stunden
Meri Bakalli
Meri Bakalli

Super kenge , epoka e Irencit bravo.

Vor Tag
Luani Yt
Luani Yt

Kenge e bukur Kthema.....

Vor Tag
Jona Jona matmuja
Jona Jona matmuja

Shumummmmmmmmmmm e bukur kenga urime zoti u rujt te dyveโญ๏ธโญ๏ธ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ’‹โค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธ

Vor Tag
JU.01
JU.01

you are the best

Vor Tag
Elena Aleks Herta
Elena Aleks Herta

Super kรซng Kรซngtar njish ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ

Vor Tag
Nora Troci
Nora Troci

Omg this voice๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor Tag
Albina Nikqi Albina Nikqi
Albina Nikqi Albina Nikqi

๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š

Vor 2 Tage
Elidon Stenaj
Elidon Stenaj

Like per mundimin e atyne qe hupin koh per persona t'pa vler ๐Ÿ‘Œโœ๏ธ

Vor 2 Tage
Seada Sina
Seada Sina

Bravo

Vor 2 Tage
Gerion Hyska
Gerion Hyska

super kenge ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

Vor 2 Tage
Manda Nure
Manda Nure

Super kenge๐Ÿ˜

Vor 2 Tage
Dhurata Dora
Dhurata Dora

Shum zรซrin e mir ky Irkenci mendoj se รซshte me i Miri ne estrad

Vor 2 Tage
anastasia anna
anastasia anna

โ˜น๏ธโ˜น๏ธ

Vor 2 Tage
Besa Paqa
Besa Paqa

Suuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrr๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ๐Ÿ˜ฃ

Vor 2 Tage
Hacer Demirhan
Hacer Demirhan

Love this songโค From Turkey ๐Ÿ‡น๐Ÿ‡ท๐Ÿ’œ

Vor 2 Tage
Jorida Sulejmani
Jorida Sulejmani

๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜

Vor 2 Tage
cool girls
cool girls

Like kush osht ktu para se mu ba hit

Vor 2 Tage
Xhulia G
Xhulia G

Hit i padiskutuar, pershendetje nga gjermania

Vor 2 Tage
Nela Ndreu
Nela Ndreu

kthema โค qe ta dhashe ti se meriton met dashte .nk e di a ta kam than sa kam vujt un kur u ndam .๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข ..... nje balade me ndjenja dashurie .nje bashkpunim super i dyve kengetarve te latentuar .Bravoooo ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 2 Tage
NaQo 007
NaQo 007

Kaltrina ze qe nuk harrohet leht ๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 2 Tage
Laura Sandria
Laura Sandria

#1 ne zvicerr๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 2 Tage
vAzoCkt TV
vAzoCkt TV

Oke

Vor 2 Tage
Flogerta Lloba
Flogerta Lloba

Kenga me e bukur qe kam nigju naj hereeeeeee , ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 3 Tage
Valentina Stollaj
Valentina Stollaj

Super keng๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œโค๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 3 Tage
Laja Nela
Laja Nela

๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’๐Ÿ’Ÿ๐Ÿ’Ÿ๐Ÿ’Ÿ๐Ÿ’Ÿ๐Ÿ’Ÿ๐Ÿ’Ÿ๐Ÿ’Ÿ

Vor 3 Tage
Xhoana Cullhaj
Xhoana Cullhaj

Kush tjetรซr po pret nji bashkรซpunim me ylli limani? ๐Ÿ˜๐Ÿ˜ Always the best โค lov u

Vor 3 Tage
Lulkuqe
Lulkuqe

๐Ÿ‘๐Ÿป

Vor 3 Tage
It's V
It's V

Kte keng e degjoji 100 here ne dit dje me pelqen shum

Vor 3 Tage
EGLI
EGLI

Super fare

Vor 3 Tage
bella dream
bella dream

๐Ÿ˜š๐Ÿ˜š๐Ÿ˜šโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโค๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”โคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโคโค๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”๐Ÿ’”

Vor 3 Tage
Valmira Rudaj
Valmira Rudaj

Sehr schรถn Kaltrina Selimi๐Ÿ˜๐Ÿ’Ž

Vor 3 Tage
Geraldina Dushku
Geraldina Dushku

Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese โ™ฅ โ™ฅ โ™ฅ โ™ฅ โ™ฅ

Vor 3 Tage
Viola viola
Viola viola

๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿค—๐Ÿค—๐Ÿค—๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 3 Tage
Joshua Mink
Joshua Mink

Langweilig

Vor 3 Tage
Drin Memeti
Drin Memeti

Super bashkรซpunimi ๐Ÿ‘

Vor 3 Tage
Adi Adi
Adi Adi

Eh si gjithmon keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo ๐Ÿ‘๐Ÿ‘ flm qe na dhuron kaq keng te bukura ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜ love you ๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 3 Tage
Massimo Di Monte
Massimo Di Monte

Shume e bukur kjo kenge .

Vor 3 Tage
era 99
era 99

irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon โคโคโค

Vor 3 Tage
bona zenelaj
bona zenelaj

๐Ÿ˜ข๐Ÿ˜ข

Vor 3 Tage
Berisha Berish
Berisha Berish

e mir aa....

Vor 4 Tage
Bahri Ujupi
Bahri Ujupi

super hit

Vor 4 Tage
Trap
Trap

How the fuck did it go to #1?

Vor 4 Tage
Mattsson 1
Mattsson 1

Nul

Vor 4 Tage
Redi Stiven
Redi Stiven

Nuk na zhgรซnjen asnjehere gjithmonรซ kenaqesi tรซ degjosh zerin e ketij djali vertet tรซ talentuar ๐ŸŒž

Vor 4 Tage
Bekim Sefedini
Bekim Sefedini

Kallne ma shpesh

Vor 4 Tage
ASK55
ASK55

Woaw this guy is hottttt

Vor 4 Tage
diese _Kurdin01
diese _Kurdin01

Deutsche???๐Ÿ˜…๐Ÿ˜‚โค๏ธ

Vor 4 Tage
Voca itali
Voca itali

Ohh Shum kenge e qellume ๐Ÿ’”๐Ÿ‘๐Ÿ’˜๐Ÿ‘๐Ÿ‘‘๐Ÿฐโญ๐Ÿ™๐Ÿ™๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 4 Tage
Nora Nora
Nora Nora

i loveee it

Vor 4 Tage
Lannda Ak
Lannda Ak

Kaltrina ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œโค

Vor 4 Tage
Mergim Hasanaj
Mergim Hasanaj

Dรซgjoje kรซngรซn nรซ spotify http://open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ

Vor 4 Tage
Ajni Xhesi
Ajni Xhesi

Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart

Vor 4 Tage
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Une Jam italiana po di me foto ship

Vor 4 Tage
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Sum i biker osht a po

Vor 4 Tage
Miranda Kasa
Miranda Kasa

Bravo IRKENC HYKA

Vor 4 Tage
Mevi Shehu
Mevi Shehu

Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet. Very beautiful song โ™ฅ๏ธ

Vor 4 Tage
S U P R E M Ez
S U P R E M Ez

I like this song! Like if you do too!

Vor 4 Tage
Mirsad Rexhaj
Mirsad Rexhaj

Kombinim Fantastik!

Vor 3 Tage
Clarek Milina
Clarek Milina

โ™ฅโ™ฅโ™ฅโ™ฅโ™ฅ

Vor 4 Tage
leo-luca team
leo-luca team

Fรผr alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei

Vor 4 Tage
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER

Mbaresi dhe tek kjo keng

Vor 4 Tage
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

super super๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

Vor 4 Tage
Anna Konomi Troka
Anna Konomi Troka

Sa bukur

Vor 4 Tage
Vali Dora h
Vali Dora h

Favorite ๐ŸŽถ๐ŸŽต๐Ÿ”Š

Vor 5 Tage
Atlantis Art
Atlantis Art

J'aimes assez bien mรชme si je comprend pas vรดtre langues

Vor 5 Tage
Atlantis Art
Atlantis Art

๐Ÿ’™

Vor 5 Tage
Nantia Ever
Nantia Ever

โค

Vor 5 Tage
Sokol Shqipe
Sokol Shqipe

Akoma po vuaj ๐Ÿ˜”

Vor 5 Tage
Anxhela Hysa
Anxhela Hysa

Super keng โค๏ธโค๏ธ

Vor 5 Tage
Eraldo Xhelili
Eraldo Xhelili

Irkenc, faleminderit qรซ riktheve pรซrsรซri kรซngรซtaren Kaltrina Selimi nรซ muzikรซ. Dhe pรซr ne fansat qรซ duam zรซrin, kรซngรซt, muzikรซn tรซnde bรซhu mรซ prezent me intervista nรซ gazeta, radio & televizion. Duam tรซ njohim mรซ shumรซ Irkencin.

Vor 5 Tage
HR 13
HR 13

BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! โค๏ธโค๏ธโค๏ธโค๏ธ

Vor 5 Tage
Ndero Lima
Ndero Lima

Vetรซm njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillรซ , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtรซ

Vor 5 Tage
Mirjana Morina
Mirjana Morina

Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart ๐Ÿค—โ˜บ

Vor 5 Tage
Samire Pllana
Samire Pllana

Teper mire hitttttt ju pershendes

Vor 5 Tage
Fatime Gjoka
Fatime Gjoka

Kengรซ shumรซ e bukur like komentit nese mendoni se esht njรซ. hit shum i bukurรซ!๐Ÿ™ˆ

Vor 5 Tage
Driton Kelmendi
Driton Kelmendi

Kengtari lrkenc dhe kaltrina selimi dy kengtare ma te mir sukese per juve dyve like bon โ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜โค๏ธโค๏ธ๐Ÿ‘Œ

Vor 5 Tage
Elida Hajdari
Elida Hajdari

Ty te rujt zoti se ti te knaq shpirtin. Ne cdo keng tenden aty gjej veten.bravo Irkenc

Vor 5 Tage
nsadriu
nsadriu

Shum kรซngรซ e bukur qรซ tรซ prek nรซ shpirt.Suksese tรซ dyve!

Vor 5 Tage
Dosier K
Dosier K

Mashum se 100 milion view meriton Big up ๐Ÿ”Š

Vor 5 Tage
Burim Sadiku
Burim Sadiku

Flori kendon bukur dhe eshte face,po edhe ky po kendojka bukur suksese

Vor 5 Tage
Elsuida Balozi
Elsuida Balozi

Like like like ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘Zoti te rujt Irkenc Hyka ๐Ÿ™Perfekt !๐Ÿ‘Œ

Vor 5 Tage
ornela ornela
ornela ornela

Shyqyr me ne fund nje kenge qe nuk perdoret dialekti kosovar๐Ÿ‘€๐Ÿ™๐Ÿป!!

Vor 5 Tage
It's Got Talent
It's Got Talent

Quhet e folme , praktikoni se pari รงasje te duhur termeve pastaj komento !

Vor 5 Tage
Megi Rexhepi
Megi Rexhepi

A e njef butrint imerin

Vor 5 Tage
It's V
It's V

Super

Vor 5 Tage
Xheni Shuaipi
Xheni Shuaipi

Ca zeri ka Irkenc Hyka ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 5 Tage
Keye /
Keye /

In tendenza in Italia, visual comprate?

Vor 5 Tage
Klea Turku
Klea Turku

๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž

Vor 5 Tage
Manu intaglio
Manu intaglio

๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Vor 5 Tage
Eni Eni
Eni Eni

๐Ÿ’”๐Ÿ˜–๐Ÿ˜žNuk ia vlen te qash per dike qe nuk di te vlersoj ty dhe zemren tende ๐Ÿ˜ž๐Ÿ˜–๐Ÿ’”

Vor 5 Tage
Eni Eni
Eni Eni

+ariana Bregasi Uuuuu vertet nuk e dija flm qe ma the

Vor 5 Tage
ariana Bregasi
ariana Bregasi

Pershendetje. Jeni gabim.

Vor 5 Tage
Xhuana Biba
Xhuana Biba

Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton me tdasht. Super hit .like kush mendon si un ๐Ÿ˜Š

Vor 5 Tage
Kelem File
Kelem File

Kthema kohen qe kam humb Kthemi lotet kethmi plumb....๐Ÿ˜‚

Vor 5 Tage
Fatmir Spahiu
Fatmir Spahiu

Kthema โค๏ธ qe ta dhashe

Vor 5 Tage
Kelem File
Kelem File

Gjith jeten mdhe dashni po dashni helm๐Ÿ˜ฉ๐Ÿ˜ฉ๐Ÿ˜ฉ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

Vor 5 Tage
Doruntina Mustafi
Doruntina Mustafi

Kta qe i kan ba dislike jan do kojshi tmi qe e kan mar inati prej zerit qe po ja lshoj kur pe ndegjoj ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Vor 5 Tage
Ervis Hasa
Ervis Hasa

Tekse dhe muzik shum te mira pa banalitete ben Irkenci me verte po behet i fort ne treg bravo

Vor 5 Tage
Deborah D
Deborah D

I hate this music

Vor 5 Tage
Liljana Sufaj
Liljana Sufaj

Simple....Don't listen it....

Vor 2 Tage

Nรคchstes Video